Kategorie zboží

Zprávy z e-shopu

všechny články

Horkovzdušný hrnec

Moderní vaření znamená úsporu elektrické energie a času a zdravý jídelníček s nízkým obsahem tuků!

Moderní horkovzdušné hrnce jsou výjimečné svojí funkčností a mnohostranným způsobem využití. V malých kuchyních nebo na cestách Vám jeho ideální rozměry umožní snadnou manipulaci a speciální horkovzdušná technika nahradí běžnou pečící troubu.

Funkční princip

Nová horkovzdušná trouba připraví téměř jakékoliv jídlo cca. o 40% rychleji a efektivněji - s minimálním nebo žádným tukem. Cirkulace vzduchu, ke které dochází díky speciálnímu ventilátoru, zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla, jídlo se tedy propeče ze všech stran. Rovněž díky této technologii stéká přebytečný tuk na dno mísy, takže pokrmy nejsou zbytečně mastné. Pokud pod mřížku s masem přidáte např. brambory, nasáknou chuť opékaného masa. V porovnání se standardní pečící troubou máte díky průhlednému sklu kontrolu nad vařením. Mimojiné zajišťuje halogenové topné těleso efektivní osvětlení připravovaného pokrmu. Dodávané bohaté příslušenství Vám poskytne mnoho dalších možností úpravy jídel. Horkovzdušná trouba bude Vaším věrným pomocníkem při vaření, dušení, grilování či pečení. 

K přípravě pokrmů nepotřebujete žádný tuk a olej, a proto jsou v potravinách zachovány veškeré vitamíny a živiny. Do objemného varného prostoru se vejdou celá jídla; pečeně či kuře zůstanou uvnitř šťavňaté a na povrchu s křupavou kůrkou. V hrnci je možné rychle upravit i zmrazené potraviny (tmavé maso, kuřata, zelenina, pizza atd.).

Žádné položky v nabídce.
Zavřít