Kategorie zboží

Zprávy z e-shopu

všechny články

Péče o rty

Každá tuba balzámu na rty Hurraw! je ručně namíchána a vyrobena. Suroviny jsou lisovány za studena a výsledkem je tak čistě přírodní produkt, který je dostupný každému životním stylu (vegan), stravovacímu návyku (bez obsahu lepku) a náboženskému vyznání (košer parve).
 Svým nákupem podporujete Fair trade obchod a ekologické zemědělce po celém světě. Děkujeme!

Samozřejmostí je, že balzám se neotvírá, ani při dělším pobytu v kapse kalhot se nerozblemcá, ale při styku se rty se krásně roztírá.

  • Použít se dá ale i jinak: Nos odřený od rýmy či vysušené zóny na rukách vám za ty různé olejíčky a vitamíny poděkuje taky.
  • Balzámy na rty Hurraw! jsou ručně vyráběny v malých a čerstvých dávkách. To umožňuje k výrobě používat syrová semínka, čerstvé plody, ovocné kůry a kořeny. Díky tomu mají plnou chuť a přirozenou barvu. Není to jednoduchý proces, ale právě to dělá Hurraw! balzámy jedinečné.
  • Balzámy na rty Hurraw! nejsou nadarmo oválné, tento tvar je navrhnutý přesně pro vaši potřebu mít svůj balzám stále u sebe. Díky oválné tubě se vám již nikdy nevytratí ze zadní kapsy kalhot a ani se nezkutálí z vašeho nočního stolku!

 

Zavřít