Kategorie zboží

Zprávy z e-shopu

28.8.2015

Sušení ovoce a zeleniny

Sušení ovoce a zeleniny BIELMEIER sušička ovoce prodlouží Vaší rodině sezónu plnou ovocné chuti, a to tím nejzdravějším způsobem.

celý článek

28.10.2014

Smoothies recepty

Smoothies recepty Rodinné smoothie mixéry + recepty v tiskové kvalitě ke stažení.

celý článek

23.10.2014

Mazlíčci

Mazlíčci Udělejte něco pro své miláčky, upečte jim psí dobroty. Šťastní a zdraví pejsci mají rádi toto.

celý článek

16.10.2014

Teplo domova

Teplo domova I topení může být krásné!

celý článek

13.10.2014

Křupavé tousty

Křupavé tousty Dopřejte si i Vy křupavou svačinu v nových toustovačích značky DOMO-ELEKTRO, nyní v provedení i ve více barvách.

celý článek

27.8.2014

Voňavé vafle

Voňavé vafle Pověstné belgické vafle jsou voňavé, křehké a dozlatova propečené.

celý článek

11.4.2014

Sušení ovoce a zeleniny .

Sušení ovoce a zeleniny . Vyzkoušeli jsme a doporučujeme k těmto dvěma sušičkám Domo DO 600 a Bielmeier BHG 601.

celý článek

12.11.2013

Balzámy na rty Hurraw!

Balzámy na rty Hurraw! Balzámy na rty Hurraw! jsou ručně vyráběny v malých a čerstvých dávkách. To umožňuje k výrobě používat syrová semínka, čerstvé plody, ovocné kůry a kořeny. Díky tomu mají plnou chuť a přirozenou barvu. Není to jednoduchý proces, ale právě to dělá Hurraw! balzámy jedinečné.

celý článek

2.10.2013

Sortiment pro nejmenší

Sortiment pro nejmenší Novinka v našem sortimentu: značka canpol babies

celý článek

11.7.2013

Odvlhčovat ano či ne?

Odvlhčovat ano či ne? Vlhké místnosti jsou nejen nepříjemné a neútulné, ale mohou také způsobovat zdravotní rizika, jako např. tvorbu nebezpečných plísní.

celý článek

8.7.2013

Cafe latte jako z kavárny

Cafe latte lze připravit i bez přístroje na espresso, pomocí jednoduchého triku.

celý článek

29.5.2013

Zdraví, to je oč tu běží

Děláte něco pro své zdraví? Ano! ... v pořádku Ne? Tak začněte...

celý článek

23.11.2012

Efekt SodaStream

Společnost SodSodaSteram je největším světovým výrobcem, distributorem a obchodníkem s domácími výrobníky sycených nápojů. Výrobky se prodávají ve více než 40 zemích světa. Dlouhá tradice se datuje až do roku 1903, kdy Soda-Club/SodaStream uvedl na trh s nápoji první pokrokový výrobník sodové vody.

celý článek

14.9.2012

Kombinace parního hrnce a odšťavňovače

S pomocí multifunkčního přístroje BIELMEIER si můžete připravit nejen klasická jídla, ale i vlastní jedinečné zeleninové, ovocné nebo bylinkové šťávy.

celý článek

13.1.2012

značka DOMO, PRIMO, QUIGG

značka DOMO, PRIMO, QUIGG - se k nám dováží z Belgie, kde je jedničkou na trhu.

celý článek

11.8.2011

Elektrický vlasový strojek

						Elektrický vlasový strojek Profesionální kovový vlasový strojek s výměnnou hlavicí

celý článek

všechny články

Kontakt

Telefon:

+420 777 629 971 (Vodafone)
+420 731 625 754 (T-mobile)
Skype stredansky.petr
E-mail: sptrading@sptrading.cz

Články | Balzámy na rty Hurraw!

12.listopad 2013

Balzámy na rty Hurraw! pocházejí z malého města Whitefish v Montaně, obklopeného vrcholky hor Národního parku Glacier. Výrobě těchto produktů předcházela touha a posedlost po dokonalém balzámu na rty, který bude čistě přírodní a vyrobený z prvotřídních surovin. Také měl splňovat určitá kritéria: aby nebyl nudný, lepivý, příliš lesklý, moc aromatický, nehrudkoval a dlouho vydržel. Také aby vydržel celý den v kapse kalhot aniž by se roztekl. Trvalo to roky vytvořit ten pravý Hurraw! balzám na rty, který by všem těmto kritériím odpovídal. Naštěstí se povedlo, milujeme ho a doufáme, že vy budete také!
 
  • Každá tuba balzámu na rty Hurraw! je ručně namíchána a vyrobena. Suroviny jsou lisovány za studena a výsledkem je tak čistě přírodní produkt, který je dostupný každému životním stylu (vegan), stravovacímu návyku (bez obsahu lepku) a náboženskému vyznání (košer parve).
Svým nákupem podporujete Fair trade obchod a ekologické zemědělce po celém světě. Děkujeme!
 
Důležitosti a výhody balzámu Hurraw!
 
  • Vegan: Balzámy na rty Hurraw! jsou držitelem certifikátu HCS (Human Cosmetics Standards). Nejen, že balzámy nejsou testovány na zvířatech, ale tyto testy neprovádí ani žádný dodavatel surovin, které jsou při výrobě použity. To, že jsou balzámy označené jako “vegan” znamená, že neobsahují jakékoliv živočišné prvky, jako například včelí vosk.
  • Místo včelího vosku je používán kandelilový vosk (Euphorbia Cerifera), který má ošetřující, hydratující a vyhlazující účinky. Ten je smíchán s dalšími oleji a másly za vysoké rychlosti kvůli udržení nízké teploty. Díky tomuto procesu výroby je normální, že občas se na vrcholu balzámu objeví drobné bublinky.
  • Raw: Balzámy na rty Hurraw! obsahují surové rostlinné (ořechy, semínka) oleje a másla v bio kvalitě, které byly zpracovány pod teplotou 48°C, a jsou tak stále plné prospěšných živin a enzymů. I když jsou dražší, kvalita těchto ingrediencí je vynikající a vaše rty pocítí rozdíl.
  • Organic: Balzámy na rty Hurraw! obsahují pouze organické (BIO) ingredience, které byly vypěstovány bez použití syntetických pesticidů a chemických hnojiv. Neobsahují geneticky modifikované organismy a nejsou zpracovány pomocí ozařování nebo průmyslovými rozpouštědly.
  • Košer Parve: Balzámy na rty Hurraw! mají certifikát Košer Parve. To znamená, že použité suroviny jsou čistě rostlinného původu a nepocházejí tak ani z masa nebo mléka. Veškeré ovoce, které bylo k výrobě použito, bylo důkladně zkontrolováno, zda-li neobsahuje jakkékoli nečistoty, červy, hmyz apod.
  • Netoxický: Balzámy na rty Hurraw! neobsahují žádný petrolej, konzervační látky nebo zvýrazňovače chuti či barvy. Věděli jste, že většina rtěnek a lesků na rty se vyrábí z vazelíny - vedlejší produkt těžby ropy, se kterým je spojeno mnoho zdravotních rizik včetně rakoviny? V podstatě je to totéž, jako pít benzín...Fuj.
Samozřejmostí je, že balzám se neotvírá, ani při dělším pobytu v kapse kalhot se nerozblemcá, ale při styku se rty se krásně roztírá.
 
Použít se dá ale i jinak: Nos odřený od rýmy či vysušené zóny na rukách vám za ty různé olejíčky a vitamíny poděkuje taky. 
 
Balzámy na rty Hurraw! nejsou nadarmo oválné, tento tvar je navrhnutý přesně pro vaši potřebu mít svůj balzám stále u sebe. Díky oválné tubě se vám již nikdy nevytratí ze zadní kapsy kalhot a ani se nezkutálí z vašeho nočního stolku!
 
Být šetrný pro životní prostředí je pro nás také důležité. Hurraw! balzámy jsou plněny do tub z recyklovatelného plastu. Na výrobu 24-kusových boxů je používán 100% recyklovatelný papír.
 
Za studena lisované oleje a másla jsou odolné pokojovým teplotám, ale mají kratší trvanlivost než oleje, které jsou vystaveny vysokým teplotám při zpracování. Hurraw! balzámy na rty jsou vyrobeny bez použití umělých konzervantů, proto doporučujeme spotřebovat váš balzám do jednoho roku od data nákupu a nevystavovat ho teplotám vyšším než 27°C.
 

předchozí článek všechny články další článek

Kontakt

Telefon:

+420 777 629 971 (Vodafone)
+420 731 625 754 (T-mobile)
+420 558 711 728 (pevná)

Skype stredansky.petr
E-mail: sptrading@sptrading.cz

Zavřít